Obiekcie członków gruby fb na współpracę z biurem nieruchomości i argumenty biura na nie

art.5. W nawiązaniu to tytułu, inspiracją byli członkowie jednej z naszych grup FB o nieruchomościach , tj (https://www.facebook.com/groups/lodz.mieszkania.domy.dzialki.sprzedaz.kupno.najem)

1. Brak zaufania do firmy pośredniczącej.
Aby rozwiać wątpliwości klienta, biuro nieruchomości może udostępnić referencje od dotychczasowych klientów, którzy skorzystali z usług biura i byli z nich zadowoleni. Biuro może również wyjaśnić, jakie procedury i standardy stosuje, aby zapewnić transparentność i uczciwość swoich działań.

2. Obawy przed nieuczciwymi praktykami ze strony pośrednika.
W naszym biurze nieruchomości priorytetem jest zaufanie naszych klientów. Dlatego dbamy o uczciwe i transparentne praktyki w każdej transakcji. Nasze działania są zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i regulaminami branżowymi. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i pewność w każdej transakcji.

3. Niezrozumienie warunków i zasad współpracy.
Warunki współpracy reguluje umowa o pośrednictwo, która jest udostępniania przed jej podpisaniem, aby był czas na jej wyjaśnienie i dopasowanie do potrzeb klienta.

4. Niezadowolenie z jakości usług świadczonych przez biuro. Oferujemy wysoką jakość usług, zapewniając pełne zaangażowanie i profesjonalizm naszych agentów. W przypadku jakichkolwiek niezadowoleń, jesteśmy gotowi do szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu, aby zagwarantować pełne zadowolenie naszych klientów.

5. Wysokie koszty związane z korzystaniem z usług biura.
Zawsze dążymy do zapewnienia swoim klientom jak najlepszej jakości usług, w tym również dostępności najlepszych, okazyjnych ofert na rynku. W związku z tym, choć korzystanie z naszych usług może wiązać się z dodatkowymi kosztami, to jednak gwarantujemy, że dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy będą one w pełni uzasadnione i pozwolą na osiągnięcie najlepszego możliwego rezultatu.

6. Przekonanie, że można znaleźć lepszą ofertę bez pośrednictwa.
Oferujemy unikalne i sprawdzone nieruchomości, których można nie znaleźć bezpośrednio na rynku. Nasz zespół ekspertów zapewnia dostęp do najlepszych możliwości i negocjuje ceny, aby zapewnić najkorzystniejsze warunki dla naszych klientów. Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność i oszczędność czasu w poszukiwaniach idealnej oferty, która w rzeczywistości rzadko istnieje.

7. Niezgodność ofert z oczekiwaniami klienta.
Posiadamy szeroką bazę naszym i partnerskich ofert, a nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dopasować je do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta. Nasze doświadczenie i wiedza branżowa pozwala nam na precyzyjne określenie potrzeb i znalezienie najlepszej oferty, zgodnej z wymaganiami klienta.

8. Opóźnienia w realizacji transakcji.
Posiadamy wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić transakcję, minimalizując ryzyko opóźnień. Ponadto, nasze biuro stosuje najlepsze praktyki i nieustannie monitoruje postęp transakcji, aby zapewnić, że wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami i harmonogramem.

9. Brak elastyczności i dostosowania do potrzeb klienta.
W naszym biurze oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a nasz zespół dostosowuje swoje działania do jego potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu możemy zagwarantować elastyczne i skuteczne rozwiązania, które spełnią wszystkie Państwa wymagania.

10. Brak wiedzy i doświadczenia ze strony pośrednika.
Oferujemy profesjonalne usługi, które są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych pośredników, którzy posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i narzędzia, niezbędne w branży nieruchomości. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom nie tylko najlepsze oferty, ale także fachową i profesjonalną obsługę.